444 77 02
444 77 02

Türkiye Sigorta

kasko, trafik sigortası ve mini kasko sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Türkiye Sigorta

Türkiye sigorta A.Ş, ülkemizin kamu sigorta şirketlerinden Ziraat Sigorta A.Ş., Halk Sigorta A.Ş ve Güneş Sigorta A.Ş.’nin bir araya gelmesi ile kurulmuştur. 20 bölge müdürlüğü, 2.500’den fazla acentesi, 5.000’e yakın banka şubesinde uzman kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısıyla üst düzey hizmet anlayışını sürdürmektedir. 

Türkiye Sigorta’dan kasko, trafik ve mini kasko sigortası yaptırmak istiyorsanız, hemen teklif alarak fiyatları karşılaştırabilirsin.

 

Türkiye Sigorta Kasko Sigortası

Kasko sigortası, genellikle araç sahiplerinin araçlarını çeşitli risklere karşı korumak amacıyla yaptırdığı bir tür sigortadır. Kasko sigortası, aracınızın kaza, hırsızlık, yangın, doğal afetler ve benzeri durumlara karşı olası zararlara karşı finansal koruma sağlar.

Türkiye Sigorta kasko ürünlerinin farklı kapsamları vardır. Türkiye Sigorta kasko ürünleri şöyledir;

  • Genişletilmiş Kasko
  • Dost Kasko
  • Muafiyetli Kasko
  • Fiat Kasko

Siz de Kasko Sigortası tekliflerinize ulaşmak için web sitemizden Kasko Sigortası Tekliflerinize ulaşabilirsiniz.

 

Türkiye Sigorta Trafik Sigortası

Yasal zorunluluk olan Trafik Sigortası ile, trafikte Türkiye Sigorta güvencesi altındasınız!

Trafik Sigortası ile; poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne, yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet verilmesi durumunda, hukuki sorumluluğunuz teminat altına alınır.

Türkiye Sigorta trafik sigortası geçerlilik süresi 1 yıldır. Her poliçe dönemi sonunda trafik sigortanı yenilemen gerekir. Türkiye Sigorta trafik sigortası teklifi almak için Sigorta7.com dan fiyatları karşılaştırabilir, bütçene en uygun sigortayı seçebilirsin.

 

Türkiye Sigorta Mini Kasko Sigortası

Mini Kasko temel riskleri içeren ve daha düşük prim maliyetine sahip kasko sigortası poliçelerini ifade eder. Bu tür poliçeler, genellikle tam kasko sigortasının kapsamını daha daraltarak sadece belirli riskleri içerir.

Mini kasko sigortası, genellikle şu temel kapsamları içerebilir:

  1. Çarpma ve Çarpılma: Araçta meydana gelebilecek çarpma, çarpılma, devrilme gibi kazalardan kaynaklanan zararları kapsar.
  2. Yangın: Araçta meydana gelebilecek yangın nedeniyle oluşan zararları içerir.
  3. Hırsızlık: Araçta meydana gelebilecek hırsızlık olaylarına karşı koruma sağlar.

Diğer kasko poliçelerine kıyasla daha sınırlı bir kapsama sahip olduğu için prim maliyeti genellikle daha düşüktür. Ancak, aracınızın ihtiyaçlarına ve bütçenize en uygun sigorta poliçesini seçerken dikkatlice incelemeniz önemlidir. Size özel ve bütçenize en uygun Mini kasko Sigortası teklifleri için web sitemizden bilgileriniz ile tekliflerinizi karşılaştırabilirsiniz.

 

Türkiye Sigorta Poliçe Sorgulama

Türkiye Sigorta poliçe sorgulama yapmak için web sitesinden kendi bilgilerinle müşteri girişi yapmalısın. Online işlemler sorgulama kısmından poliçe detay bilgilerini görebilirsin. Aynı zaman da e-devlet üzerinden de sigorta poliçelerini sorgulayabilirsin. 

Türkiye Sigorta İletişim Bilgileri

Türkiye sigorta telefon numarası: +90 (850) 202 20 20
Türkiye sigorta adres: Levent Mah. Çayır Çimen Sok. No:7 34330 Levent-Beşiktaş/İstanbul

Türkiye Sigorta Müşteri Hizmetleri

Türkiye Sigorta’ya telefonla ulaşabileceğin gibi online “Çözüm Merkezi” alanından talep ve şikayetlerini bidirebilirsin. Sigorta türüne göre formu doldurup dilediğin konuda bilgi alabilmen de mümkün.

Evrak gönderim adresi: Büyükdere Cad. No:110 P.K 34394 Esentepe Şişli/İstanbul