444 77 02
444 77 02

Ak Sigorta

Aksigorta kasko, seyahat sağlık, yabancı sağlık ve elektrikli araç sigortası ve mini kasko fiyatlarını görmek için hemen teklif al!

Ak Sigorta

1960’tan bu yana müşteri odaklı ve yenilikçi vizyonunu sürdürülebilir adımlarla ileriye taşıyan Aksigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerine, 10 bölge müdürlüğü, 664 çalışan, 3000'e yakın bağımsız acente, 782 Akbank şubesi, 69 broker ve 5.750'ye yakın anlaşmalı kurum ile hizmet vermektedir.

 

Ak Sigorta Kasko Sigortası

AK Sigorta'nın kasko sigortası hizmetleri genellikle aracınızı çeşitli risklere karşı korumayı amaçlar. Kasko sigortası, aracınızın çeşitli zararlarını, hırsızlık, kaza, doğal afetler gibi olaylar sonucu oluşabilecek maddi kayıpları kapsayabilir. Ancak, sigorta şirketlerinin sunduğu kasko poliçeleri şartlara, kapsamlara ve fiyatlandırmalara göre değişiklik gösterebilir. Siz de size uygun Ak Sigorta tekliflerinizi görmek için web sitemizi ziyaret edebilir ve sizin için oluşturulmuş Kasko tekliflerini görebilirsiniz.

 

Ak Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası

Aksigorta, yurt dışı seyahatlerinde karşılaşacağın aksiliklere karşı seni, kapsamlı teminatlarıyla Aksigorta Seyahat Sigortası güvencesine alıyor. Yurt dışında karşılaşacağın sağlık sorunlarına karşı Seyahat Sağlık Sigortası Özel Şartları ile oluşturulmuş teminatlarla güvendesin. Siz de size özel oluşturulmuş teklifleri görmek için web sitemiz Sigorta7.com u ziyaret edebilir ve Seyahat Sağlık Sigortası tekliflerinize ulaşabilirsiniz.

 

Ak Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası

Yabancı sağlık sigortası, kişilerin yurtdışında yaşadıkları veya seyahat ettikleri süre boyunca sağlık hizmetlerine erişimlerini sağlayan bir sigorta türüdür. Yabancı sağlık sigortası, yurtdışında yaşayanlar veya sık seyahat edenler için önemli bir güvence sunar ve sağlık sorunlarına karşı finansal koruma sağlar. Yabancı sağlık sigortası, yurtdışında yaşayanlar veya seyahat edenler için geniş bir sağlık hizmeti yelpazesi sunar. Yabancı sağlık sigortası hastane tedavilerini, doktor muayenelerini, ilaç giderlerini, laboratuvar testlerini ve acil tıbbi yardımı teminat kapsamına alır. Kişiselleştirilebilir ve seyahat süresine göre uyarlanabilir. Size özel oluşturulmuş Yabancı Sağlık Sigortası tekliflerinizi görmek için web sitemiz Sigorta7.com u ziyaret edebilirsiniz.

  

Ak Sigorta Elektrikli Araç Kasko Sigortası

Geleceğin Teknolojisini Yakalayanlar, Yolların Keyfini e-kasko ile Sürüyor. Ak Sigorta E-kasko Sigortası, elektrikli araçlar için tasarlanmış çarpışmadan hırsızlığa, selden doluya ve birçok riske karşı koruma sağlıyor. Bunun yanında aracın yolda şarjının bitmesinden, muafiyetsiz batarya teminatına kadar elektrikli araç ve sahiplerini güvence altına alıyor. Teminatlar ile ilgili daha fazla bilgi almak için ve size özel oluşturulmuş Elektrikli Araç Kasko tekliflerinize web sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Ak Sigorta Mini Kasko Sigortası

"Mini kasko" genellikle aracın sınırlı bir şekilde kasko teminatları ile sigortalanmasını ifade eder. Kasko sigortası, aracın çeşitli risklere karşı korunmasını sağlayan bir tür sigortadır. Ancak mini kasko, standart kasko poliçelerine göre daha sınırlı kapsamları içerebilir ve genellikle daha uygun fiyatlıdır. Size özel oluşturulmuş Mini Kasko Sigortası tekliflerinize web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Mini kasko poliçeleri genellikle şu teminatları içerebilir:

  1. Kaza Kapsamı: Trafik kazaları sonucu aracın hasarı.
  2. Hırsızlık: Aracın çalınması durumunda teminat.
  3. Yangın ve Doğal Afetler: Yangın, deprem gibi doğal afetlerin neden olduğu zararlar.

 

Ak Sigorta İletişim

Genel Müdürlük Adresi : Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. Buyaka 2 Sitesi 1 Blok No:8A, İç kapı No:2 Ümraniye/İstanbul Türkiye

Telefon:

 0216 280 88 88

Çağrı Merkezi:

444 27 27

E-Posta:

[email protected]

Fax:

0216 280 88 00