444 77 02
444 77 02

Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta kasko, trafik, DASK, konut, seyahat sağlık sigortası, evcil hayvan sigortası, elektrikli araç sigortası ve mini kasko fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta, Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketlerinden biridir. Şirket, geniş bir ürün yelpazesiyle bireylere, işletmelere ve çeşitli sektörlere sigorta hizmetleri sunmaktadır. Anadolu Sigorta'nın sunduğu sigorta ürünleri arasında: Konut sigortası, Seyahat sağlık sigortası, evcil hayvan sigortası, elektrikli araç kasko sigortası ve mini kasko sigortası fiyatlarını ve teminatlarını karşılaştırmak için Sigorta7.com sayfamızdan teklif alabilirsiniz. 

 

Anadolu Sigorta Kasko Sigortası

Anadolu Sigorta'nın kasko sigortası, aracınızın çeşitli risklere karşı korunmasını sağlayan bir sigorta ürünüdür. Kasko sigortası genellikle kapsamlı bir poliçe sunarak aracınızın çeşitli durumlar karşısında oluşabilecek zararları karşılar. Siz de aracınızın çeşitli durumlar karşısında oluşabilecek zararlara karşı önlem almak istiyorsanız web sitemizi ziyaret ederek Kasko Sigortası teklifi alabilirsiniz.

 

Anadolu Sigorta Trafik Sigortası

Anadolu Sigorta'nın trafik sigortası, Türkiye'de yasal bir zorunluluk olan ve araç sahiplerinin trafikteki sorumluluklarına karşı koruma sağlayan bir sigorta ürünüdür. Trafik sigortası, araç sahiplerinin üçüncü şahıslara veya mallara karşı verebilecekleri maddi zararları teminat altına alır. Bu sigorta, trafikteki araçların yola çıkabilmesi ve trafiğe katılabilmesi için mecburi bir sigorta türüdür. Siz de trafik sigortası tekliflerinizi görmek isterseniz web sitemizden Trafik Sigortası tekliflerimize ulaşabilirsiniz.

 

Anadolu Sigorta DASK Sigortası

Anadolu Sigorta, DASK (Doğal Afet Sigortası Kurumu) poliçesi sunan bir sigorta şirketidir. DASK, Türkiye'de konut sahiplerine zorunlu olan deprem sigortasıdır. Türkiye'deki tüm konut sahipleri, bina sigortası yaptırmak ve buna bağlı olarak DASK poliçesi almak zorundadır.

DASK, deprem nedeniyle bina hasarlarını ve deprem sonucu meydana gelebilecek ölüm veya yaralanma durumlarını teminat altına alır.

Anadolu Sigorta'nın DASK poliçesi ile ilgili detaylı bilgi almak, prim teklifi almak ve güncel şartları öğrenmek için en güncel bilgileri ve teklifleri almak için web sitemiz olan Sigorta7.com ‘ u ziyaret ederek sizin için oluşturduğumuz DASK Sigortası tekliflerinize ulaşabilirsiniz.

 

Anadolu Sigorta Konut Sigortası

 Anadolu Konut Sigortası, ev sahiplerine çeşitli risklere karşı koruma sağlayan bir sigorta ürünüdür. Konut sigortası genellikle yangın, deprem, sel, hırsızlık gibi olaylara karşı mülkiyetinizi ve içindeki eşyalarınızı güvence altına alır. Sigorta poliçesi, belirli bir prim karşılığında, poliçede belirtilen risklere karşı finansal koruma sunar. Anadolu Sigorta Konut Sigortası tekliflerini görebilmek için Sigorta7.com sayfamızdan Konut Sigortası teklifleri alabilirsiniz.

 

Anadolu Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası

Anadolu Sigorta'nın seyahat sağlık sigortası, seyahat eden kişilere yurt içi veya yurt dışındaki seyahatleri sırasında oluşabilecek sağlık sorunlarına karşı koruma sağlayan bir sigorta ürünüdür. Bu tür sigortalar, seyahat eden bireylerin beklenmedik sağlık sorunları, kaza, hastalık veya diğer acil durumlar karşısında finansal güvenceye sahip olmalarını amaçlar. Seyahat Sağlık Sigortası tekliflerine ulaşabilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  

Anadolu Sigorta Evcil Hayvan Sigortası

Anadolu Sigorta Evcil Hayvan Sigortası ile kedi ya da köpeğinizin acil tedavilerinin yanı sıra muayene, tahlil/tetkik ve belirli hastalıklara yönelik tedavilerini de poliçe koşulları dahilinde karşılıyor, onların mutluluklarını güvence altına alıyoruz. Evcil Hayvan Sigortası tekliflerini görebilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Anadolu Sigorta Elektrikli Araç Sigortası

Sürdürülebilir ve çevreye duyarlı bir dünyaya değer veren Anadolu Sigorta, elektrikli araçlarınızı Anadolu Sigorta güvencesi altına alıyor. Sizde Elektrikli Araç Kasko Sigortası ile aracınızı güvence altına almak istiyorsanız Sigorta7.com web sitemizden Elektrikli Araç Kasko Sigortası tekliflerine ulaşabilirsiniz.

 

Anadolu Sigorta Mini Kasko Sigortası

Mini kasko (dar kasko) sigortası, tam kasko sigortasının sunduğu geniş kapsamlı teminatlara göre daha sınırlı ve genellikle daha uygun maliyetli bir alternatif sunan sigorta türüdür. Bu sigorta, araç sahiplerine temel risklere karşı koruma sağlayarak, çarpma ve çarpışma sonucu oluşan hasarlar gibi en yaygın durumları kapsar. Araç sahipleri için ekonomik bir seçenek olan mini kasko, genel kasko teminatlarından daha azını kapsadığı için primleri daha düşük olur. Bu sigorta, özellikle bütçesini düşünen ancak yine de araçlarını belli başlı hasarlara karşı korumak isteyen sürücüler için idealdir. Mini kasko alırken, hangi teminatların dahil olduğunu ve hangi durumların dışarıda bırakıldığını bilmek önemlidir. Siz de sizin için oluşturulmuş Mini Kasko Tekliflerini görmek isterseniz Sigorta7.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Anadolu Sigorta İletişim

Anadolu Sigorta iletişim bilgileri:

Anadolu Sigorta telefon: 0850 724 0850

Anadolu Sigorta e-posta: [email protected]

Anadolu Sigorta adres:  Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Çam Pınarı Sokak No:6 34805 Beykoz / İstanbul (Genel Müdürlük)

Anadolu Sigorta müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 0850'ı arayarak sigorta ürünleri hakkında bilgi alabilir, hasar durumunuzu bildirebilirsiniz.

Evrak gönderim adresi: Smart Plaza Rüzgarlıbahçe Mh. Kavak Sok. No:31 Beykoz/İstanbul