444 77 02
444 77 02

Poliçe İptali Nasıl Yapılır?

KASKO İÇİN

Kullandığınız internet tarayıcısından Sigorta7.com’a girin. Menüde yer alan Poliçe işlemleri sekmesine tıklayıp İptal işlemleri sayfasına giriş yapın. Açılan sayfada Kasko seçeneğini işaretleyin. Önce plaka numaranızı girin. Hemen ardından noter satış sözleşmesi ve imzalı dilekçenizi PDF olarak sisteme yükleyin. Talebinizin tarafımıza ulaşmasını takiben sizi arayarak süreç hakkında bilgi vereceğiz. En kısa zamanda iptal edilen poliçenize ait zeyilnameyi PDF olarak e-posta adresinize göndereceğiz. Ayrıca sizi arayarak, iptal ve iade ile ilgili detaylı bilgilendirme yapacağız.

Tüm sigorta ihtiyaçlarınız için Tek7 Yeter!! Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

TRAFİK SİGORTASI İÇİN

Kullandığınız internet tarayıcısından Sigorta7.com’a girin. Menüde yer alan Poliçe işlemleri sekmesine tıklayıp İptal işlemleri sayfasına giriş yapın. Açılan sayfada trafik seçeneğini işaretleyin. Önce plaka numaranızı girin. Hemen ardından noter satış sözleşmesi ve imzalı dilekçenizi PDF olarak sisteme yükleyin. Talebinizin tarafımıza ulaşmasını takiben sizi arayarak süreç hakkında bilgi vereceğiz.  En kısa zamanda iptal edilen poliçenize ait zeyilnameyi PDF olarak e-posta adresinize göndereceğiz. Ayrıca sizi arayarak, iptal ve iade ile ilgili detaylı bilgilendirme yapacağız.

Tüm sigorta ihtiyaçlarınız için Tek7 Yeter!! Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

DİĞER İPTAL İŞLEMLERİ İÇİN

Kullandığınız internet tarayıcısından Sigorta7.com’a girin. Menüde yer alan Poliçe işlemleri sekmesine tıklayıp İptal işlemleri sayfasına giriş yapın. Açılan sayfada diğer seçeneğini işaretleyin. Önce poliçe numaranızı girin. Hemen ardından imzalı dilekçenizi PDF olarak sisteme yükleyin. Talebinizin tarafımıza ulaşmasını takiben sizi arayarak süreç hakkında bilgi vereceğiz. En kısa zamanda iptal edilen poliçenize ait zeyilnameyi PDF olarak e-posta adresinize göndereceğiz. Ayrıca sizi arayacak, iptal ve iade ile ilgili detaylı bilgilendirme yapacağız.

Tüm sigorta ihtiyaçlarınız için Tek7 Yeter!! Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.