444 77 02
444 77 02
hakkımızda

Sigorta7 Nedir ?

Sigorta7.com kasko, trafik ve sağlık sigortaları başta olmak üzere 20+ sigorta şirketinin sunmakta olduğu ürünlerin en uygun prim ve şartlarda çok kısa bir süre içerisinde hazırlayarak kullanıcıların bilgisine sunan on-line sigorta platformudur.

Sigorta7.com’u kullanarak sağlanan
faydalar nelerdir?

  • Sigorta sektöründe verilen en uygun fiyatlara 7/24 ulaşmanızı sağlar.
  • Sigorta şirketlerinin teklifleri karar vermenizi kolaylaştırmak adına karşılaştırmalı olarak hazırlanır.
  • En ileri teknolojiyi en hızlı şekilde kullanarak zamandan tasarruf edersiniz.
  • Sigorta7.com aracılığıyla aldığınız poliçelerin hasarları ile uğraşmak zorunda kalmazsınız, hasar ekibimiz sizin adınıza dosyanızı takip eder ve sonuçlandırır.
  • Sigorta7.com platformuna girmiş olduğunuz bilgiler yüksek teknoloji güvenlik sistemleri ile koruma altına alınır ve üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.
hakkımızda

Sigorta7.com nasıl çalışır?

İstenilen sigorta ürününe ilişkin gerekli bilgiler girildikten sonra 20+ şirket üzerinden teklifleriniz sunulur. Bu teklifler arasından size en uygun sigorta teklifini seçtikten sonra ödeme işlemleri aşamasına yönlendirilerek 3D güvenlikli ödeme sistemi aracılığıyla kredi kartınız ile peşin ya da taksitli ödeme seçenekleriyle poliçenizi satın alabilirsiniz. Poliçe basımınızı anında alabilir ya da e-posta ile kendinize göndererek satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Sigorta 7 üzerinden alınan teklifler için üyelik şartı aranmamaktadır. Ancak geçmiş tekliflerinize ve poliçelerinize erişebilmek, size özel kampanyalardan haberdar olabilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yapılan işlemlerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.