444 77 02
444 77 02

Allianz Sigorta

Allianz Sigorta trafik sigortası, kasko sigortası, mini kasko ve elektrikli araç kasko sigortası fiyatlarını görmek için hemen teklif alın!

Allianz Sigorta

Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 70'in üzerinde ülkede 180 bini aşkın çalışanı ile 75 milyon müşterisine bankacılık, sigorta ve varlık yönetimi hizmetleri veren Allianz Sigorta, dünyanın en büyük 20. şirketi unvanının sahibi.

 

Allianz Sigorta; araç, sağlık, ev ve işyeri sigortaları, bireysel emeklilik planları gibi birçok konuda güvence sağlayan sigorta ürününe sahiptir. Allianz sigorta kasko, trafik, mini kasko ve elektrikli araç kasko sigortası hakkında merak ettiklerini sayfamızda bulabilirsin. 

 

Allianz Trafik Sigortası

Allianz trafik sigortası ile karşı tarafa ve üçüncü kişilere verilebilecek zarar masrafları güvence altına alınır. Trafik sigortası teminatları standart limitlerle sınırlıdır. Bu açıdan Allianz trafik sigortası da karşı tarafın maddi hasar ve sağlık giderlerini limitler dahilinde öder. Allianz zorunlu trafik sigortasına ek teminatlarda ekletilebilir. Ferdi kaza, mini onarım ve yol yardım gibi ek teminatlarla trafik sigortası içeriği zenginleştirilebilir.

 

Allianz Kasko Sigortası

Allianz kasko, kaza ya da hasar durumlarında aracının zarar masraflarını karşılar. Kasko ile çarpma, çarpılma gibi kaza ve hasar durumlarının yanında birçok ek teminatla hem bütçeni koruyabilirsin hem de hasar onarım sürecini hızlı bir şekilde tamamlayabilirsin. Allianz kasko çekici hizmeti, ikame araç, mini onarım gibi ek teminatlarla da hasar sürecinde avantajlı hizmetler sunar.

Hasar durumunda aracını tamir ettirmek için Allianz kasko anlaşmalı servislerini kullanman gerekir. Allianz anlaşmalı servisler konulu sayfasından daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Hasar durumun için bilgi edinmek istiyorsan hasar anında ne yapmalı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Elektrikli Araç Kasko Sigortası

Elektrikli aracınızı siber saldırılardan, duvar tipi şarj ünitesine gelecek zararlara kadar birçok riske karşı güvence altına almanın yanında aracınızın şarj kablosu ve adaptörüne gelebilecek zararlar ve çalınma gibi risklere karşı teminat sunar. Bunlarla birlikte aracınızın şarjının bitmesi sonucu yolda kalmanız durumunda aracınızın en yakın şarj istasyonuna çekilmesi gibi asistans hizmetlerinden de adet sınırı bulunmaksızın ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bu paket kapsamında Allianz anlaşmalı özel servisleri, Allianz anlaşmasız özel servisleri ve Allianz anlaşmalı yetkili servisleri tercih edebilirsiniz.

 

Mini Kasko (Dar Kasko) Sigortası

Mini kasko (dar kasko) sigortası, tam kasko sigortasının sunduğu geniş kapsamlı teminatlara göre daha sınırlı ve genellikle daha uygun maliyetli bir alternatif sunan sigorta türüdür. Bu sigorta, araç sahiplerine temel risklere karşı koruma sağlayarak, çarpma ve çarpışma sonucu oluşan hasarlar gibi en yaygın durumları kapsar. Araç sahipleri için ekonomik bir seçenek olan mini kasko, genel kasko teminatlarından daha azını kapsadığı için primleri daha düşük olur. Bu sigorta, özellikle bütçesini düşünen ancak yine de araçlarını belli başlı hasarlara karşı korumak isteyen sürücüler için idealdir. Mini kasko alırken, hangi teminatların dahil olduğunu ve hangi durumların dışarıda bırakıldığını bilmek önemlidir.

Allianz İletişim

Allianz sigorta adres: Allianz Tower, Küçükbakkalköy Mahallesi Kayışdağı Caddesi No:1 Ataşehir/İstanbul 34750

Allianz sigorta tel: (0850) 399 99 99

Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri

Allianz müşteri hizmetleri için de 0850 399 99 99 numarasını arayabilirsin. Sigorta branşı fark etmeksizin sigortacılıkla ile ilgili tüm hizmetlere Alliaz Sigorta iletişim telefonundan ulaşman mümkün.  

Evrak gönderim adresi: Allianz Tower Küçükbakkalköy Mh. Kayışdağı Cad. No:1 Ataşehir/İstanbul